Грузія є прикладом успішних реформ, які можуть бути взірцем для Прикарпаття, – Олег Гончарук

Сьогодні, 6 квітня, голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук зустрівся із Надзвичайним і Повноважним послом Грузії в Україні Міхаїлом Уклебою та заступником міністра культури Грузії Леваном Харатішвілі.

На початку розмови очільник області подякував дипломатам за участь у Міжнародному мистецькому фестивалі країн Карпатського регіону “Карпатский простір”, який проходить в Івано-Франківську, та наголосив, що підтримка грузинської сторони завжди мала вагоме значення не лише для України, а й для регіону загалом. Про це повідомляє МІСТО з посиланням на прес-службу ОДА Івано-Франківської області.

Щиро цінуємо позицію грузинського народу щодо збереження цілісності та суверенності Української держави у непростий для нас час. Вагомою для нас є також і допомога, яку ви надаєте українцям сьогодні, – наголосив Олег Гончарук. – Разом з тим, нас об’єднує також  безальтернативний європейський  вектор розвитку. Ті зміни, які вам вдалося реалізувати, зокрема, щодо проведення ключових реформ, є взірцем для Прикарпаття“.

Олег Гончарук також окреслив основні напрямки співпраці, які могли би бути реалізовані в майбутньому, а саме, у торговельно-економічній , гуманітарній та культурно-освітній сферах, та висловив сподівання, що сьогоднішня зустріч стане точкою відліку у налагодженні дружніх та стратегічно важливих двосторонніх відносин для реалізації різного роду проектів.

Читайте також: Іванофранківцям презентували традиційні румунські страви. ФОТО/ВІДЕО 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...