“Прикарпаття” поступилося чернігівській «Десні». ФОТО

Сьогодні, 25 жовтня, на стадіоні “Рух” відбувся один із найважливіших поєдинків франківської команди в поточному сезоні. Обігравши львівські “Карпати”, прикарпатці вже стрибнули вище голови, але можна ж повторити зроблене і знову створити сенсацію.

Квитки на матч 1/8 фіналу Кубку України з футболу між командами “Прикарпаття” (Івано-Франківськ) – “Десна” (Чернігів) розкупили як гарячі пиріжки.

Перший тайм видався досить напруженим. Він завершився з рахунком 0-2 на користь чернігівських футболістів – голи були забиті на 15 та 23 хвилинах. Гравці “Прикарпаття” неодноразово атакували ворота суперника, але не забили голів.

У другому таймі змінити рахунок “Прикарпаттю” так і не вдалось, попри відчайдушні зусилля – з рахунком 0:2 в матчі перемогла “Десна”.