Прикарпатські поліцейські-новобранці склали присягу на вірність народові України

У Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області відбулась урочиста присяга молодих поліцейських, які пройшли відбір та вирушають на навчання до Львівської академії.

Новобранці, успішно пройшли всі етапи конкурсного відбору в різні поліцейські підрозділи: склали тестування, пройшли медогляд, перевірку рівня фізичної підготовки та співбесіду.

Привітав поліцейських т.в.о начальника Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Володимир Яцюк. Він побажав новобранцям завжди залишатися відданим українському народові, постійно вдосконалювати професійну майстерність, виконувати поставлені завдання, бути чесними та дисциплінованими.

Досвідчений керівник нагадав молодому поповненню правоохоронних лав про те, що поліцейський — це не просто професія, це покликання, яке вимагає бути готовим працювати 24 години на добу і будь-який час надати допомогу чи захистити тих, хто цього потребує.

Після присяги новобранців чекає пів року підготовки у поліцейській академії.

Після цього вони повернуться на Прикарпаття і приступлять до виконання службових обов’язків за обраним напрямком діяльності.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...