У Франківській ОТГ утворили добровольчий загін рятувальників

Вчора, 24 червня, небайдужі франківці утворили чат для збору добровольчого загону рятувальників.

Вже сьогодні у них видалась перша можливість допомогти людям, які через повінь опинилися у водяній пастці.

У селі Вовчинці жінка в будинку залишила свого кота. Коли нещодавно зранку йшла на роботу, то не взяла з собою ніякі речі і його не забрала теж, оскільки не думала, що її будинок затопить. Хлопці оперативно прибули на місце. На подвір’ї та в будинку було більш ніж 1,5 метри води. Вони допомогли жінці забрати речі першої необхідності та тваринку і доправили їх у безпечне місце.

Ми закликаємо групуватися і бути готовим у будь який момент прийти на допомогу. В такий скрутний час потрібно допомагати один одному. Не стійте осторонь чужої біди, – каже ветеран АТО Назарій Кішак, засновник чату.

Спортсмени з Маріуполя побачили, що на Прикарпатті повінь і запропонували свою допомогу. Хлопці кажуть, що готові в будь-який момент зібрати більше 100 людей та приїхати на допомогу людям.

Нам потрібно всього декілька годин, щоб зібрати юдей і вирушити в дорогу. Люди, коти, кури, собаки чи речі – це немає значення. Люди страждають і ми повинні їм допомогти. Вони залишились без будинків та господарства. В мене просто рветься душа. Схід та захід завжди разом, – каже Євген Тузов.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...