Мед Атлант

Скоро у Лісному Хлібичині запрацює новий дитячий садок. ФОТО

Із проведенням реконструкції у дитячому садку села Лісний Хлібичин Коломийського району, який входить у цю програму, та строки введення цього об’єкта в експлуатацію, сьогодні ознайомився голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

У 2012 році було прийнято рішення реконструювати приміщення старої школи під дитячий садок, в якому передбачено дві групи загальною чисельністю 50 дітей. Активізувалися будівельні роботи лише у минулому році, коли надійшли кошти з Державного бюджету. Долучилися на умовах співфінансування і районна та сільська влада.

Станом на сьогодні на об’єкті проводяться дрібний ремонт та впорядкування території. Також дитячий садок необхідно доукомплектувати обладнанням та інвентарем для роботи кухні, постільною білизною, забезпечити умови для ігор  та заняття спортом. Завершити роботи планують упродовж місяця.

Програма «Велике будівництво» має дуже велике суспільне значення. Садочок у Лісному Хлібичині перебуває на етапі підготовки до відкриття. Для успішного виконання цього завдання необхідно розробити чіткий алгоритм дій з урахуванням усіх санітарних та будівельних норм. Також пропоную долучити батьків задля створення всіх умов  безпечного перебування дітей у цьому закладі, – зазначив Віталій Федорів.

Також очільник Прикарпаття відвідав місцеву школу, де поспілкувався з освітянами.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...