Мед Атлант

Прикарпатським вчителям боргують 3 млн. грн.

Про ситуацію щодо заборгованості зарплати доповів на нараді в голови ОДА директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович.

За його словами, органи місцевого самоврядування інформують про загрози виникнення заборгованості. Проте, на 2020 рік передбачено 3,2 мільярди гривень освітньої субвенції. Всі кошти від центральних органів влади в область надходять і тут заборгованості не існує, інформує пресслужба ОДА.

Станом на 1 вересня борг із виплати заробітної плати вчителям у 3 мільйони та 69,5 мільйонів заборгованості по освітній субвенції виникли у територіальних одиницях через невпорядкованість освітньої мережі на місцях, використання коштів на організацію індивідуального навчання та не на ті цілі, які визначені субвенцією. Найбільш критична ситуація місті Болехові, Тлумацькій та Івано-Франківській ОТГ.

З боку обласної державної адміністрації має місце постійна увага до цього питання від початку року, – зазначив Віталій Федорів. – Наголошую, що перерозподілу коштів освітньої субвенції у цьому році не буде. Заборгованість – це недоопрацювання влади на місцях, зокрема голів ОТГ. Тому необхідно вжити всіх заходів задля недопущення фактів боргів з виплати заробітної плати педагогічним працівникам”.

Читайте також: Які професії на Прикарпатті були найзатребуванішими.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...