З Франківщини депортували грузина, який після відсидки у тюрмі, не захотів вертатися додому

Працівники міграційної служби Івано-Франківської області у взаємодії з оперативниками Управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області Нацполіціі України забезпечили виконання рішення суду про примусове видворення за межі нашої країни 48-річного громадянина Республіки Грузія, повідомляє пресслужба відоміства.

Після звільнення з місць позбавлення волі ця особа мала зобов’язання виїхати з України, однак іноземець зігнорував вимогами законодавства країни перебування.

Слід зауважити, що депортовано чоловіка з чималим кримінальним минулим. За вироками судів у Грузії, Росії та Україні він неодноразово відбував покарання у місцях позбавлення волі, де провів близько 20 років, набув у кримінальному світі статус «положенця» і кандидата на «злодія у законі».

Отже, суд повною мірою задовольнив позовні вимоги про примусове видворення з України іноземного громадянина, котрий може негативно впливати на криміногенну ситуацію, загрожувати національній безпеці та публічному порядку.

Іноземного громадянина депортовано з України з львівського міжнародного аеропорту авіарейсом у третю країну, а також вжиті заходи щодо заборони цій особі відвідувати Україну найближчих п’ять років.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...