На Прикарпатті судитимуть учасників організованої групи, які постачали наркотики до СІЗО

За процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно організатора й учасників організованої групи за фактами встановлення злочинного впливу та незаконного збуту особливо небезпечних наркотичних засобів і психотропних речовин у місця позбавлення волі (ч. 2 ст. 255-1, ч. 3 ст. 307 КК України).

Йдеться про організовану групу, учасники якої постачали наркотики до ДУ «Івано-Франківська установа виконання покарань (№ 12)».
Нагадаємо, що двоє арештантів організували канал постачання наркотиків до установи виконання покарань, залучивши до протиправної діяльності ще двох ув’язнених та двох раніше судимих осіб. Останні доставляли заборонені речовини до виправної установи. Для передачі пакунків використовували так званий метод «затягування». Отримані наркотичні засоби й психотропні речовини арештанти розповсюджували серед ув’язнених.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі СУ ГУНП в області за оперативного супроводу УСР ДСР в області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...