5000 гривень за 200 балів ЗНО: у Калуші готують премії випускникам

12 травня на офіційному сайті Калуської міської ради оприлюднили проєкт рішення «Про премію міської ради випускникам закладів загальної середньої освіти Калуської міської територіальної громади, які отримали найвищий результат із ЗНО (200 балів)».

У разі його затвердження, буде засновано нову премію, на яку зможуть претендувати учасники зовнішнього незалежного оцінювання — учні закладів загальної середньої освіти Калуської міської територіальної громади, інформують “Вікна”.

За проєктом рішення, премія міської ради присуджується учням, які у поточному році завершили здобуття повної загальної середньої освіти, виконали сертифікаційні роботи зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, та отримали 200 балів з щонайменше з одного навчального  предмету. Відзначення випускників закладів загальної середньої освіти Калуської міської територіальної громади, які отримали 200 балів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, здійснюється шляхом вручення Сертифікатів про призначення премії міської ради та виплати одноразової грошової винагороди у розмірі 5 000 гривень за кожен навчальний предмет окремо.

За останні п’ять років випускники Калуських закладів освіти здобули два максимальні результати на ЗНО. А саме: минулого, 2020 року, випускниця другого ліцею Софія Воробель склала ЗНО з англійської мови на 200 балів, а в 2019 році випускниця Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка Анна Фединич на 200 балів склала ЗНО з історії України. У 2016-2018 роках у калуських випускників не було жодного максимального результату на ЗНО.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...