Мед Атлант

У Калуші завершили ремонт доріг струменевим методом

Струменевий метод ремонту дорожнього покриття застосовують для проведення ямкового ремонту із застосуванням спеціальної машини.

Це швидкий, простий і відносно недорогий метод, інформують «Вікна».

Дорожники завершили в Калуші ремонт доріг струменевим методом, повідомив на оперативній нараді в міськвиконкомі начальник відділу благоустрою та закупівель управління житлово-комунального господарства Юрій Бідюк.

За словами посадовця, днями дорожники повністю пройшли вулиці Писарську, Гірника (до Грушевського), Мартинця, Відоняка, Українську, Польову, Курбаса.

Також дорожники провели підготовку до асфальтування міжквартальних проїздів на вулицях Тихого, Хіміків, Хмельницького, Коновальця (непарна сторона). На вулиці Тихого проїзди вже заасфальтували, повідомив Юрій Бідюк.

Також завершена підготовка до асфальтуваня вулиці Йосипа Сліпого (Хотінь). Триває підготовка до асфальтування на вулиці Хмельницького, частину з якої вже заасфальтували.

Через несприятливі погодні умови нанесення дорожньої розмітки було зупинене.

Як відомо, 13 травня завершився тендер на поточний ремонт доріг Калуської громади струменевим методом. До аукціону за результатами розгляду поданої ними документації допустили двох учасників: ТОВ «Карпат-Буд» і ТОВ «Шляховик-Т». Перемогла компанія з Тернополя, яка запропонувала ціну 1 749 900 гривень. Економія за підсумками аукціону склала 600 тис. гривень.

У 2019-2020 роках підрядником в угодах на проведення ремонту доріг струменевим методом у Калуші було ТОВ «Карпат-Буд».

У активі ТОВ «Шляховик-Т», за даними clarity-project.info, — 139 догорів на понад 1,8 млрд гривень. У тому числі і договір з управлінням житлово-комунального господарства міської ради від 2020 року на поточний ремонт доріг міста на суму понад 2,5 млн гривень.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...