Мед Атлант

“Прикарпаття” підписало меморандум про співпрацю з львівським “Рухом”

Домашнім спарингом з львівським “Рухом” івано-франківська команда завершила свій другий навчально-тренувальний збір.

Після товариської зустрічі команди підписали меморандум про співпрацю. Про це інформує пресслужба МФК “Прикарпаття”.

У планах – проводити спільні дитячі турніри, обмінюватися тренерським досвідом. Міський голова Руслан Марцінків пообіцяв, що найкращі гравці “Прикарпаття” зможуть першочергово грати у “Русі”. Представники львів’ян зазначили, що їм цікава ця співпраця, бо вони хочуть допомагати молодим талантам, а також знаходити шляхи, по яких юні футболісти зможуть потрапити у футбол вищого ґатунку.

А також:

– спільний розвиток професійного та дитячо-юнацького футболу;

– використання, за потреби, тренувальної бази;

– обмін гравцями між командами на взаємовигідних умовах;

– двічі на рік проведення товариських матчів та турнірів.

Команди зіграли товариський матч, у якому перемогу отримав львівський “Рух”. Усередині першого тайму Ростислав Волошинович відкрив лік забитим м’ячам, вивівши господарів вперед.Однак на перерву команди пішли на нічийного рахунку: на 43-й хвилині Фабрісіо Альваренга зрівняв цифри на табло – 1:1. У другому таймі глядачі стали свідками ще одного гола, коли на 65-й хвилині Василь Руніч вдало зіграв на добиванні. У підсумку – 1:2 на користь гостей.