Сміття, трава і будівлі: минулої доби на Прикарпатті виникло 12 пожеж

За минулу добу рятувальники зафіксували 12 пожеж на території області.

Про це інформує управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

17 липня о 08:40 в селі Попельники Коломийського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 200 м кв. Вогнем знищено суху траву. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 13:11 в селі Хриплин Івано-Франківської МР виникла пожежа побутового сміття на відкритій території.  Вогнем знищено побутове сміття. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 13:43 в селі Виденів Коломийського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 400 м кв. Вогнем знищено суху траву. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 16:30 в місті Надвірна на вулиці Калнишевського виникла пожежа побутового сміття на відкритій території. Вогнем знищено побутове сміття. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 18:19 в селі Микуличин Надвірнянського району виникла пожежа господарської споруди в приватному господарстві на площі 100 м кв. Вогнем пошкоджено господарську будівлю. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 18:27 в місті Галич на вулиці С.Бандери виникла пожежа оборогу з сіном в приватному господарстві на площі 8 м кв. Вогнем знищено оберіг з сіном. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 21:26 в селі Красне Надвірнянського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 100 м кв. Вогнем знищено суху траву. Причина виникнення пожежі встановлюється.

 

 

О 21:43 в селі Люча Косівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 20 м кв. Вогнем знищено суху траву. Причина виникнення пожежі встановлюється.

18 липня о 00:45 в місті Коломия на вулиці Лисенка виникла пожежа побутового сміття на відкритій території. Вогнем знищено побутове сміття. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 01:53 в селі Вовчинець Івано-Франківської МР виникла пожежа господарської споруди в приватному господарстві. Вогнем знищено будівлю на площі 12 м кв. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 03:34 в селищі міського типу Брошнів-Осада Калуського району виникла пожежа недіючої будівлі. Вогнем знищено будівлю на площі 12 м кв. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 04:55 в урочищі Дем’янів Лаз Івано-Франківської МР виникла пожежа копиці сіна на відкритій території на площі 4 м кв. Вогнем знищено копицю сіна. Причина виникнення пожежі встановлюється.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...