На Олімпійських іграх виступив франківець Валерій Літанюк. РЕЗУЛЬТАТ

На Олімпійських іграх 2020 у Токіо відбулися змагання зі спортивної ходьби на 50 км серед чоловіків, у яких взяв участь і спортсмен з Івано-Франківська Валерій Літанюк.

Серед 59-ти учасників Валерій Літанюк показав 39-й результат, програвши переможцю 23 хвилини 57 секунд. А золоту медаль завоював поляк Давид Томала. Друге та третє місця посіли німець Йонатан Гільберт та представник Канади Еван Данфі.
Олімпійські ігри. Чоловіки. Ходьба 50 км
1. Давид Томала (Польща) 3:50:08
2. Йонатан Гільберт (Німеччина) +0:36
3. Еван Данфі (Канада) +0:51
..39. Валерій Літанюк (Україна) +23:57
Вітаємо Валерія Літанюка та його тренера Христину Юдкіну з історичним стартом на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх, адже це перший представник спортивної ходьби з Івано-Франківська на Олімпійських іграх! Бажаємо нових перемог та досягнень, – пишуть на сторінці Департамент молодіжної політики та спорту.