У Франківську “Прикарпаття” поступилося харківському “Металісту”

Футбольний клуб “Прикарпаття” з рахунком 1:4 поступився “Металісту” із Харкова. Матч зіграли 7 серпня на стадіоні “Рух” в Івано-Франківську. Його провели в межах 3 туру Першої ліги України з футболу.

Матч розпочався о 18:30. Франківці з 15-ї хвилини грали в меншості — червону картку отримав футболіст Воробчак.

Тим часом харків’яни у першому таймі забили двічі: на 12-й хвилині у ворота влучив Олівейра да Сілва, на 16-й хвилині з пенальті — Балулі.

У другому таймі на 55-й хвилині іванофранківці відіграли один м’яч — забив Сондей, але пропустили ще два голи: на 62-й хвилині Фомін відправив м’яч у сітку воріт “Прикарпаття”. На 84-й хвилині Банада забив четвертий гол.

У підсумку — 4:1 на користь “Металіста”. Після цього матчу франківська команда опинилася на 11-й сходинці турнірної таблиці, а харків’яни лідирують.