Рятувальники, які гасили пожежі в Туреччині, повернулись в Україну

Українські рятувальники, які допомагали Туреччині боротися з масштабними лісовими пожежами, повернулися додому. Літак зустріли прикордонники на аеродромі Одеси.

Про це повідомляє пресслужба МВС.

Два літаки АН-32П здійснили посадку на аеродромі Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України у м. Ніжин. Раніше, на шляху з Туреччини до Ніжина, прикордонники Одеського загону на аеродромі «Шкільний» в пріоритетному порядку оформили два повітряні судна ДСНС.
Зустрічав екіпажі Голова ДСНС Микола Чечоткін. Він привітав рятувальників із поверненням і зазначив, що уся Україна ними пишається, а громадяни Туреччини завжди будуть вдячні їм за неоціненну допомогу і врятовані домівки.
Більш ніж два тижні тому ви вирушили на допомогу до Туреччини, яка потерпала від масштабних лісових пожеж. Прекрасна країна була охоплена полум’ям, люди втрачали свої домівки. У цей важкий час наша країна об’єдналася з усім світом і простягнула руку допомоги турецькому народові. Дякую вам, що повернулися додому цілими й неушкодженими, – сказав Микола Чечоткін.
Нагадаємо, Україна направила на допомогу Турецькій Республіці два літаки АН-32П ДСНС України 30 липня. Всього з початку робіт було здійснено 124 скиди води (992 т) на осередки пожеж. Працювали літаки поблизу провінцій Анталія та Іспарта.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...