Втрати окупанта станом на 89 день війни

29200
Особовий склад
204
Літаків
170
Гелікоптерів
1293
Танків
3166
ББМ
604
Артилерія
93
Засоби ППО
201
РСЗВ
2206
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
476
БПЛА
13
Кораблі та катери
Купити квартиру Івано-Франківськ

Техніки на більше 30 тисяч гривень закупили лісівники Прикарпаття

Щороку держлісгоспи Франківщини намагаються інвестувати власні кошти у розвиток лісового господарства та оновлення лісозаготівельної техніки.

У 2021 році на модернізацію лісогосподарські підприємства області витратили понад 30 мільйонів гривень. В основному за власні кошти держлісгоспи придбали 4 колісні трелювальні трактори, оснащені трелювальними лебідками на базі МТЗ, трал ЧМЗАП для переміщення гусеничних екскаваторів по об’єктах будівництва, гідроманіпулятори, бензомоторний інструмент та інші засоби необхідні для виконання лісозаготівельних робіт, інформує  Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства.

«Придбана лісозаготівельна техніка значно полегшить працю лісівників. Нові трелювальні трактори лісогосподарські підприємства будуть використовувати при вибірковому методі рубань. Вони економні у витрачанні дизпалива, достатньо маневрині, мають хороші технічні характеристики», – розповідає Андрій Шпундра, заступник начальника управління.

Для оперативного реагування рейдових бригад щодо охорони держлісфонду та забезпечення його протипожежного захисту Болехівський, Брошнівський, Івано-Франківський, Вигодський, Осмолодський та Гринявський лісгоспи придбали спеціальні транспортні засоби підвищеної прохідності з помірним споживанням пального. Загалом, у 2021 році найбільше оновив свій автотракторний парк Осмолодський лісгосп.

«Прийшов час відмовлятися від застарілої техніки виробництва 70-80 років минулого століття, – зауважує Олег Ярошик, т.в.о. начальника Івано-Франківського ОУЛМГ. – Варто поступово позбуватися транспортних засобів, що використовують удвічі більше паливно-мастильних матеріалів, ніж сучасні, Сьогодні цьому сприяє й фінансовий стан лісогосподарських підприємств. Тому у планах на 2022 рік максимальне залучення коштів для технічного переоснащення лісогосподарської галузі».

Читайте також, Газ і нафту невдовзі добуватимуть на Косівщині

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...