Втрати окупанта станом на 89 день війни

29200
Особовий склад
204
Літаків
170
Гелікоптерів
1293
Танків
3166
ББМ
604
Артилерія
93
Засоби ППО
201
РСЗВ
2206
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
476
БПЛА
13
Кораблі та катери
Купити квартиру Івано-Франківськ

2,7 млн грн боргу має сплатити Косівська райрада

Джерелом боргових зобов’язань влади стало Косівське РП «Райагроліс», є рішення суду.

Івано-Франківський окружний адміністративний суд задовольнив позов Головного управління ДПС в Івано-Франківській області до Косівської районної ради про стягнення боргу в сумі 2 мільйони 783 тисячі гривень.

Як повідомляється у матеріалах справи, Косівська райрада є засновником підприємства «Райагроліс», яке є боржником.

« Стягнення податкового боргу з такого органу виникає виключно у разі відсутності у боржника власного майна, яке може бути внесено в податкову заставу. Або після продажу внесеного в податкову заставу майна підприємства і лише за умови недостатності суми отриманих коштів для погашення податкового боргу», – зазначається у рішенні суду.

У рішенні також повідомляється, що податковою службою були запропоновані механізми погашення податкового боргу: затвердження плану досудової санації,   ліквідація такого платника податків та призначення ліквідаційної комісії, порушення провадження у справі про банкрутство. Втім будь-якої відповіді щодо погашення  боргу Косівською районною радою не було надано.

«Жодних  доказів сплати суми податкового боргу до суду не надано. Разом із тим, наявність у за рішенням суду боргу за узгодженими податковими зобов’язаннями підтверджено матеріалами справи в їх сукупності», – зазначається у рішенні.

Рішення суду може бути оскарженим в апеляційному порядку.

Зазначимо, що косівський агроліс давно є головною біллю району, та й самих його працівників, які постійно мають проблеми із заробітною платою.

Читайте також, Помер відомий музикант та композитор Тарас Мельник

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...