Мед Атлант

Франківський локомотиворемонтний завод боргує майже 660 тисяч Пенсійному фонду

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод має сплатити майже 660 тисяч боргу Пенсійному фонду.

Івано-Франківський окружний адміністративний суд задовольнив позов Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області до Акціонерного товариства “Івано-Франківський локомотиворемонтний завод” про стягнення заборгованості в розмірі майже 660 тисяч гривень.

Як повідомляється у матеріалах справи, відповідач допустив заборгованість з відшкодування витрат на виплату і доставку пенсій, призначених на пільгових умовах працівникам відповідача за період квітень–вересень 2021 року.

“Відшкодування сум фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, здійснюється підприємством на рахунки органу Пенсійного фонду за місцеперебуванням підприємства. Позивач на адресу відповідача надсилав розрахунки фактичних витрат на виплату до доставку пенсій, що підлягають відшкодуванню. Однак, відповідач у передбачені строки не здійснив відшкодування сум понесених позивачем витрат на виплату і доставку пенсій, призначених на пільгових умовах за вказаний вище період”, – зазначається у рішенні суду.

Рішення суду може бути оскарженим в апеляційному порядку.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...