Розробка українських винахідників зменшує витрати палива авто та впроваджує водневі технології

Збільшення цін на бензин та дизель змусили українців шукати альтернативні види палива, а запит «Купити електромобіль» збільшився з квітня у гугл на 154%. Та чи дійсно саме електрокари є панацеєю залежності від органічного палива?

Автомобілі на водні

Питома теплота згоряння бензину – 10500 ккал, дизелю – 10300 ккал. А от водню – 28700 ккал. Це майже втричі більше від органічних видів палива.

Тож науковці й дослідники одноголосно підтверджують, що водень має суттєві переваги перед традиційними викопними видами палива. По-перше, він має більшу енергомісткість ніж природний газ, вугілля чи нафтопродукти. А по-друге, це екологічний енергоносій. Продуктом згоряння водню є лише вода, а отже, його використання цілком безпечне для довкілля.

Водень є найпоширенішим та найдоступнішим елементом в природі, адже його можна виробити з води шляхом електролізу у необмеженій кількості. Вода (H2O) розщеплюється на кисень (O2) і водень (H2), а газ, що утворюється з цієї воднево-кисневої суміші, є дуже калорійним. Під час його згоряння виділяється велика кількість енергії.

Автомобілі, що їздять тільки на водні, виробляють у світі з 2003 року. А от їх вартість доступна далеко не кожному автолюбителю, адже коливається у межах 70 тис. доларів.

Перший етап до водневого двигуна, що доступний кожному авто

Автомобілі зі звичайним двигуном внутрішнього згоряння, які працюють на бензині, дизелі чи газі, можна збагатити водневою сумішшю. Це не змінить основного типу пального автомобіля, але може суттєво зекономити його витрати.

Загалом з водневою системою для авто економія палива складе до 18%, або 1-2 л на 100 км. Також вихлоп стає набагато чистішим: вміст чадного газу (CO) і вуглеводнів (CnHm) зменшується в півтора раза, оксидів нітрогену (NnOm) – до п’яти разів.

Системи з такими установками водню були сконструйовані й пройшли всі випробування у нас і за кордоном приблизно ще у 1970-1980-х роках.

В Україні єдиним виробником запатентованих водневих систем є науково-виробнича компанія Hydroxy Ukraine.

Монтується генератор водню під капотом або в багажник. Через повітряний патрубок у камеру згоряння безперебійно подається воднево-киснева суміш – газ Брауна. Водень виробляється з дистильованої води й одразу згоряє разом з основним пальним.

Економія палива відбувається завдяки додатковому джерелу енергії від водневої суміші: водень заповнює проміжки між молекулами палива і горіння відбувається у 10 разів швидше, збільшуючи ККД основного палива.

Покращення крутного моменту та ходових властивостей з водневою системою для авто

Завдяки хімічним властивостям водню вирівнюється компресія двигуна. Воднева система очищує двигун зсередини та збільшує ресурс двигуна: перешкоджає утворенню вуглецевих відкладень, розкоксовує компресійні кільця та очищує каталізатор, сажовий фільтр, поршні та поршневі кільця, випускний колектор, свічки запалювання, форсунки, датчик кисню (лямбда зонд) та рециркуляційний клапан EGR.

Така профілактика збереже двигун в хорошому стані довший час, а ви помітите потужний розгін автомобіля, збільшений крутний момент, зменшення шумності й вібрації двигуна та зникнення кіптяви з вихлопної труби. Витрата палива зменшиться до 18%.

Виробництво та обслуговування систем є у Львові, а от доставлення здійснюється поштою по всій території України.

 

Профілактичне очищення двигуна та сажового фільтра без демонтажу

Якщо фільтр сажі забитий менше ніж на 60%, автомобілю допоможе очищення воднем – процедура, яка проводиться без розбору двигуна раз на 10-15 тисяч км. Послуга перешкоджає утворенню вуглецевих відкладень та очищує зольність на початковій стадії, попереджаючи її накопиченню. Вуглецеві відкладення розщеплюються на молекули та вимиваються через вихлопну систему.

Така профілактика збереже двигун в хорошому стані довший час, збільшить ресурс сажового фільтра на 33%, а витрата палива зменшиться до 10%.

Записатися на очищення воднем двигуна, сажового фільтра чи отримати консультацію про придбання водневих систем можна за номером 0678834265. Завітати на СТО особисто можна за адресою: Львів, с. Підбірці, вул. Тракт Глинянський, 29 або дізнатися більше на сайті hydroxy.com.ua.

________

Hydroxy Ukraine виготовляє: водневі системи для авто та спецтехніки, модифікатори палива, озонатори, системи очищення двигунів. Дане обладнання сучасне обладнання найвищої європейської якості, зареєстровано і запатентовано.
Сторінки Hydroxy Ukraine у соцмережах:
Фейсбук https://www.facebook.com/hydroxyukraine/
Інстаграм https://instagram.com/hydroxy_ukraine?utm_medium=copy_link

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...