Поблизу Франківська при дорозі зробили сміттєзвалище. ФОТО

Поблизу Івано-Франківська при дорозі зробили сміттєзвалище. Правоохоронці встановили порушника і розпочали кримінальне провадження.

Про це повідомляє служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Під час обстеження дороги Н-10 Стрий – Мамалига в селі Чукалівка на ділянці км 106+800 – км 107+100 виявлено факт засмічення смуги відведення будівельним та побутовим сміттям (приблизно 800 куб. м).

Такі протиправні діяння підпадають під ряд статей Кримінального кодексу України.

  • Захаращення частини кювету на ділянці майже 240 метрів спричинило зміни профілю узбіччя автомобільної дороги в зоні споруд водовідведення.
  •  В умовах значних опадів на дорожньому полотні затримується вода.
  •  При поривах вітру сміття розлітається дорогою і погіршує видимість водіям.
  •  Також непотріб засмічує берег річки Горохолина, яка протікає обабіч дороги, що веде до екологічного забруднення водойми.
Головним управлінням Національної поліції України встановлено особу, причетну до цього правопорушення, відкрито кримінальне провадження.
 Закликаємо учасників дорожнього руху відповідально ставитися до збереження інфраструктури, дотримуватися самим порядку та стримувати інших від правопорушень. Про випадки засмічення узбіччя просимо повідомляти на гарячу лінію Укравтодору за номером телефону: 067 400 60 80, – йдеться у повідомленні.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...