Мед Атлант

Судді, юристи та ювенали: у Франківську стартував масштабний юридичний форум

Сьогодні, 7 жовтня, в Івано-Франківську в Університеті Короля Данила стартував Прикарпатський юридичний форум.

В цей складний час хочеться подякувати Збройним Силам України, які дають нам можливість працювати та підтримувати Україну не лише на фінансовому фронті, але й духовно, – наголосив ректор УКД Мирослав Луцький.

Захід зібрав сотні зацікавлених людей, серед яких не лише юристи, але й судді, працівники ювенальної сфери, викладачі  та бізнесмени не лише з Франківська та усієї України, але й за кордону.

Ця подія викликала резонанс серед юридичної спільноти не тільки Прикарпаття. Ми маємо гостей і з Одеси, Запоріжжя, Києва і навіть спікери з-за кордону. Є представники державних органів Франківщини, практикуючі адвокати та інші правозахисники, – каже проректорка університету з наукової роботи, доктор юридичних наук Людмила Андрусів.

На заході планують декілька панельних дискусій, під час яких обговорять проблеми функціонування державних інститутів та доступу до правосуддя в умовах воєнного стану. Також обговорять проблеми захисту прав людини за умов збройної агресії проти України.

Буде крутий майстер-клас щодо тактики та методики ведення медичних справ для успішного захисту інтересів клієнтів. Цікавинкою буде сучасний тренінг щодо техніки пошуку інформації: кого, що і де шукати, – додає Людмила Андрусів.

Організатори завчасно анонсують, що цей форум є одноденним, але надалі його будуть проводити як щорічний та міжнародний. Наступного року подій на форумі планується значно більше, тому його поділять на декілька днів.

Загалом ми будемо говорити про проблеми роботи суддівства в умова воєнного стану, роботу ювенальних прокурорів, проблеми захисту прав людини та ведення і супровід бізнесу в умовах війни, – підсумувала проректор.

Серед головних гостей заходу був мер міста Руслан Марцінків.

Ми трохи заскучили за таким живим спілкуванням після довгого режиму онлайн. Зараз у нас є можливість зустрітися та обмінятися думками. Взагалі нам потрібно бути готовими будувати нову країну, бо все навколо нас міняється, – сказав мер.

Цей форум став майданчиком для професійного спілкування та зростання юристів, практиків та юридичної спільноти нашого краю.

Компанія blago developer виступає партнером форуму і це далеко не перший наш бізнес-захід. Форуми на схожу тематику ми почали робити ще в травні, коли всі були ще  в трохи шоковому стані та не зовсім розуміли, що потрібно робити. Ми як компанія, яка є великим бізнесом, хотіли об’єднати внутрішніх та релокованих підприємців та надати їм необхідні інструменти в такій кризовій ситуації, щоб врегулювати бізнес та мати можливість працювати й далі. Юридичний форум для нас став цікавим заходом, оскільки велика кількість юристів та адвокатів переїхала до Франківська зі східних та центральних областей. Вони допомагають бізнесменам зрозуміти, яке зараз правниче поле врегулювання бізнесу в час війни, що можна робити, а що не можна, які зараз є нюанси з експортом та імпортом продукції, тощо, – представник компанії blago developer Діана Великочий.

 

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...