На Франківщині розшукали неповнолітню прикарпатку

Івано-Франківські співробітники ювенальної превенції спільно з курсантами розшукали 15-річну місцеву мешканку, яка 23 жовтня пішла з дому і зв’язок з нею був втрачений.

Зниклу дівчину поліція знайшла на одній із вулиць обласного центру. З дитиною все гаразд, її здоров’ю нічого не загрожує.
Близько 21 години до поліції з заявою про зникнення доньки звернулася мешканка Івано-Франківська. Жінка повідомила, що її донька пішла з дому та не повернулась. Раніше дівчина вже залишала домівку.
Поліцейські перевіряли вокзали та громадські місця, опитували друзів та знайомих дівчини. Шукали неповнолітню і за допомогою засобів масової інформації та соціальних мереж.
Активні пошуки поліцейських дали позитивні результати. Уже сьогодні, 24 жовтня, вранці неповнолітню виявили на одній із вулиць обласного центру. З нею все гаразд.
Наразі ювенальні поліцейські з’ясовують причини, які спонукали до такої поведінки дівчини, вивчають умови її проживання та виховання в сім’ї.
📌Радимо батькам бути уважними до своїх дітей, цікавитися їх дозвіллям та проблемами, будувати довірливі та дружні стосунки, аби діти не потрапляли в ситуації, де їм може загрожувати небезпека.
📌У разі зникнення дитини не витрачайте часу на самостійні пошуки, а відразу звертатися до поліції.
📌Кожна втрачена хвилина – це додатковий ризик для дитини.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...