Завдяки споживачам газу: “Івано-Франківськгаз” відправив першу автівку на передову

362 клієнти АТ «Івано-Франківськгаз» зробили свій внесок у придбання автомобіля для наших захисників. В рамках акції «Авто для ЗСУ», оголошеної в серпні, споживачі придбали газове обладнання в Клієнтському просторі. Частина коштів від продажу обладнання пішла на купівлю пікапа для 46 десантно-штурмової бригади.

Загалом в Україні в мережі 104.ua Клієнтських просторів і на сайті market.104.ua було продано понад 3800 одиниць акційного газового обладнання.
Прикарпатські клієнти придбали 119 котлів та 243 сигналізатори газу. Частину прибутку від продажу цих товарів було спрямовано на придбання автівки для ЗСУ.
Це повнопривідний позашляховик Mitsubishi, який допомагатиме нашим захисникам. Авто пройшло технічне обслуговування, перефарбоване в камуфляжний колір і невдовзі поїде на південь України, де триває контрнаступ.
Українцям, в тому числі й нашим клієнтам, вдалось зібрати понад 412 тисяч гривень на автомобіль для українських десантників, – говорить керівник управління клієнтського сервісу АТ «Івано-Франківськгаз» Юрій Колодій. – На цьому ми вирішили не зупинятися. Ми продовжимо акцію «Авто для ЗСУ».
Це перший автомобіль, який поїде на передову завдяки клієнтам, які придбали газове обладнання. А загалом «Івано-Франківськгаз» вже передав 19 автомобілів різного класу на потреби військових частин нашої області.

Загалом з початку війни газорозподільні компанії, які працюють під брендом РГК, вже передали понад 210 одиниць автотранспорту: автобусів, вантажівок, позашляховиків, екскаваторів та ін. Тільки до Дня незалежності в рамках акції «Авто для ЗСУ» військовим було передано 17 автівок.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...