Мед Атлант

У Яремче у річку Прут впала дитина. ФОТО

Сьогодні, 8 листопада, о 14:26 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що у місті Яремче у річку Прут впала дитина.

До місця події одразу виїхали рятувальники 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Яремче та рятувальники пошуково-рятувального відділення міста Яремче. Коли рятувальники прибули до місця події, то побачили двох чоловіків з дитиною на камені посеред річки, неподалік водоспаду «Пробій», приблизно на відстані 5 метрів від берега.
Як з’ясувалося, коли люди почули крики дитини про допомогу, то одразу кинулися на порятунок, адже дівчинка знаходилась у воді, і швидка течія могла миттю знести її у водоспад.
Врахувавши ситуацію, рятувальники у спеціальних костюмах , страхуючи один одного, перейшли поміж камінням воду, глибиною 1 метр, та дістались до людей, котрі потребували негайної допомоги. Спочатку рятувальники на руках перенесли дівчинку на берег, де передали її медикам. Дорослим чоловікам було небезпечно переходити воду самотужки, оскільки каміння було мокрим, а вода холодна, та існувала загроза потрапляння у водоспад. За допомогою рятувальної мотузки чоловіків рятувальники доправили на берег.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...