З початку року за сприяння служби зайнятості на Прикарпатті працевлаштовано 10,5 тис. осіб

У січні-жовтні 2022 року з Івано-Франківською обласною службою зайнятості співпрацювало 4,8 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 13,1 тис. вакансій.

За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 10,5 тис. осіб, зокрема 8,7 тис. зареєстрованих безробітних. На нові робочі місця з компенсацією витрать роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштовано 205 безробітних.
Крім того, 248 осіб було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.
З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння служби зайнятості 3,4 тис. безробітних проходили професійне навчання. Ваучер на навчання та підвищення кваліфікації у січні – жовтні 2022 року отримали 16 осіб.
Станом на 1 листопада 2022 року кількість зареєстрованих безробітних становила 6,1 тис. осіб.
Якщо ви також шукаєте роботу, насамперед перегляньте актуальні вакансії на сайті обласної служби зайнятості, перейшовши за посиланням http://surl.li/cbccq або на Телеграм-каналі https://t.me/robota_frankivsk_robota.

Також для пошуку роботи скористайтеся сервісом «Єдиний портал вакансій» на сайті Державної служби
зайнятості (https://jobportal.dcz.gov.ua).
Якщо у вас виникають будь-які питання, пов’язані з працевлаштуванням, звертайтесь до фахівців служби зайнятості (адреса та контактні телефони за посиланням http://surl.li/cbiiq).

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...