Втрати окупанта станом на 281 день війни

89440
Особовий склад
280
Літаків
261
Гелікоптерів
2915
Танків
5877
ББМ
1904
Артилерія
210
Засоби ППО
395
РСЗВ
4441
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
1562
БПЛА
16
Кораблі та катери
Купити квартиру в Івано-Франківськ

Станом на вечір 24 листопада 70% Івано-Франківської області без світла

24 листопада ситуація з вимкненнями електропостачання нестабільна через критичний стан енергосистеми України вцілому. Наразі практично 70% області без світла.

З електроенергією зараз лише лінії, які живлять критичну інфраструктуру: лікарні, водоканали, насосні станції, котельні тощо. В області за командою диспетчера «Укренерго» знеструмлено споживачів згідно Графіків аварійних вимкнень, Графіків погодинних вимкнень та Спеціальних Графіків аварійних вимкнень.
Спрогнозувати періоди відсутності електроенергії за адресамизнову неможливо, тому, будь-які раніше опубліковані графіки та прогнози зараз не діють.
Щоб не допусти масштабних і складних аварій на мережах, НЕК «Укренерго» має збалансувати енергосистему. Якщо не дотримуватись команд та не знімати доведене навантаження, енергосистема не витримає.
Для цього сьогодні протягом доби, щоб зняти навантаження, яке доводить нам «Укренерго» доведеться вимикати електроенергію без дотримання черг і періодів вимкнень та на непрогнозований час. Додатково можливі вимкнення за адресами, які не належать до черг.
Увімкнення відбудеться лише після команди від НЕК «Укренерго» після стабілізації системи.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...