У Франківську нагородили кращих спортсменів та тренерів громади за підсумками виступів минулого року

Сьогодні, 25 січня, в Івано-Франківську нагородили кращих спортсменів та тренерів громади за підсумками виступів минулого року.

Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Каное:
  • Віталій Пристай– бронзовий призер чемпіонату Європи, чемпіон світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді;
  • Ірина Федорів – срібна призерка чемпіонату Європи, чемпіонка світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді;
  • Тетяна Дмитрук – особистий тренер Віталія Пристая та Ірини Федорів;
  • Микола Періг – особистий тренер Ірини Федорів;
 Бокс серед юнаків та дівчат:
  • Софія Мовчан – срібна призерка чемпіонату Європи з боксу серед юнаків та дівчат;
  • Христина Семенів – переможниця чемпіонату Європи з боксу серед юнаків та дівчат;
  • Сергій Данилів – Заслужений тренер України з боксу, особистий тренер Софії Мовчан та Христини Семенів;
  • Дар’я-Ольга Гутаріна – чемпіонка України з боксу серед жінок;
  • Антон Коссе – майстер спорту України з боксу, особистий тренер Дар’ї-Ольги Гутаріної;
  • Ярослав Михалушко – срібний призер чемпіонату України з боксу серед дорослих, срібний призер чемпіонату світу з боксу серед студентів;
  • Тарас Степанюк – особистий тренер Ярослава Михалушка;
  • Наталія Мерінова – срібна призерка чемпіонату світу з боксу серед студентів;
  • Сервін Сулейманов – майстер спорту України міжнародного класу з боксу, учасник літніх XXVII Олімпійських ігор 2000 року в м. Сідней (Австралія), особистий тренер Наталії Мерінової;
Тхеквондо:
  • Юлія Баюн – чемпіонка України з тхеквондо (ВТФ) серед молоді;
  • Володимир Терешкун – чемпіон України з тхеквондо (ВТФ) серед юніорів;
  • Олександр Корсак – особистий тренер Юлії Баюн та Володимира Терешкуна;
  • Артур Кузьмін – переможець чемпіонату Європи з Таеквон-До серед юніорів;
  • Анна Сірокваша– переможниця чемпіонату Європи з Таеквон-До серед юніорів;
  • Тимофій Матвійчук – срібний призер чемпіонату Європи з Таеквон-До серед юніорів;
  • Кіра Чекіс – переможниця чемпіонату Європи з Таеквон-До серед юніорів;
  • Данило Демчишин – чемпіон України з Таеквон-До;
  • Соломія Ткачівська – чемпіонка світу із сучасного танцю серед молоді;
  • Вікторія Кардаш – бронзова призерка чемпіонату Європи з таеквон-до I.T.F. серед юніорів;
  • Дзвенислава Токарева – особистий тренер Вікторії Кардаш;
  • Олег Соловей – особистий тренер Артура Кузьміна, Тимофія Матвійука та Данила Демчишина;
  • Катерина Соловей – особистий тренер Анни Сірокваші та Кіри Чекіс;
Легка атлетика:
  • Валерій Літанюк – чемпіон України з легкої атлетики серед дорослих;
Спортивна ходьба:
  • Христина Юдкіна – майстер спорту України міжнародного класу, бронзова призерка командного чемпіонату світу зі спортивної ходьби, особистий тренер Валерія Літанюка;
Бодібілдинг та фітнес:
  • Федір Хашалов – Заслужений майстер спорту України, срібний призер чемпіонату Європи, бронзовий призер чемпіонату світу з бодібілдингу та фітнесу серед дорослих;
Шашки:
  • Артем Іванов – бронзовий призер чемпіонату світу, срібний призер чемпіонату Європи з шашок серед дорослих;
  • Росана Гринишин-Крук – переможниця чемпіонату України з шашок серед молоді та юнаків;
 Кікбоксинг
  • Артем Гаєнко – чемпіон України з кікбоксингу WAKO серед юніорів;
Джиу-джитсу:
  • Валентин Гузік – срібний призер чемпіонату України з джиу-джитсу серед дорослих;
  • Владилен Лейцюсь – особистий тренер Валентина Гузіка;
Греплінг:
  • Діана Ломей – чемпіонка України з греплінгу серед юніорів;
  • Андрій Банашкевич – срібний призер чемпіонату України з греплінгу серед дорослих;
 Футбол:
  • Володимир Рій – чемпіон Дефлімпійських ігор у складі збірної команди України з футболу, Заслужений майстер спорту України з футболу;
Спортивна гімнастика:
  • Анна Лащевська – чемпіонка Європи з спортивної гімнастики, майстер спорту України міжнародного класу зі спортивної гімнастики;
 Баскетбол:
  •  Кристина Філевич – чемпіонка України з баскетболу 3×3, Заслужений майстер спорту України з баскетболу;
  • Оксана Моллова – чемпіонка України з баскетболу 3×3, Заслужений майстер спорту України з баскетболу;
  • Вероніка Космач – чемпіонка України з баскетболу 3×3, срібна призерка чемпіонату Європи з баскетболу серед студентських команд, Майстер спорту України з баскетболу;
  • Дарина Завертайло – чемпіонка України з баскетболу 3×3, Майстер спорту України з баскетболу;
  • Ірина Бугайова – чемпіонка України з баскетболу 3×3, Майстер спорту України з баскетболу;
  • Юрій Процюк – Заслужений тренер України з баскетболу, особистий тренер Кристини Філевич, Оксани Моллової, Вероніки Космач, Дарини Завертайло та Ірини Бугайової.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...