На Франківщині ремонтують два мости. ФОТО

В Івано-Франківській області взялися за ремонт мостів на дорозі Р-24.

А саме: міст через річку Сопівка в селі Нижній Вербіж Коломийського району. Через нього пролягає дорога державного значення Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський.
Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.
Роботи проводять на лівій частині мосту. Тут змонтовано перехідні плити, проведено підготовчі роботи для влаштування гідроізоляції проїзної частини та бетонування тротуару. Після асфальтування і встановлення перильного та бар’єрного огородження приступлять й до ремонту правої частини мосту.
На цій же дорозі ремонтують міст через Дністер, що з’єднує Івано-Франківську і Тернопільську області. В процесі тривалої експлуатації на проїзній частині утворилися глибокі вибоїни. Працівники підрядної організації вже зняли старе покриття та провели підготовчі роботи для влаштування нового шару асфальтобетону. Передбачено ремонт деформаційного шва на підході до мосту.
«Івано-Франківщина є одним із регіонів-лідерів за кількістю мостів на дорогах державного значення. Міст через Дністер в Устечку є стратегічно важливим об’єктом. Тому для безпечного руху транспорту і пішоходів підтримуємо його належний технічний стан», – зазначив начальник Служби автомобільних доріг Василь Буджак.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...