Працівники трьох компаній з Івано-Франківська перерахували одноденний дохід у фонд “Save Ukraine Now”

У травні три івано-франківські компанії вперше перерахували одноденний заробіток у координаційний центр “Save Ukraine Now”, який опікується прикарпатськими військовими підрозділами. Цього місяця партнерами фонду стали одна з мереж ресторанів міста, адвокатське об’єднання та організація, що продає медичне обладнання.

Про це розповіла Суспільному представниця центру Ярина Мельник.

З її слів, загалом фінансово фонд підтримує 21 компанія. Щомісячні внески фірм, які донатять свою одноденну заробітну плату, — це найбільші доходи благодійної організації.

За словами директорки ресторанної компанії Світлани Пилип’юк, раніше вони підтримували фонд лише з доходів громадського ресторану “Urban Space 100”. Впродовж року спрямували понад 1 млн грн на потреби військових. Цього місяця свій одноденний заробіток вперше перерахували працівники всієї мережі ресторанів.

“Це — 65 тис. грн орієнтовно від 60% працівників. Ми вирішили, що це має бути добровільно, бо в кожного своє фінансове становище. Важливий кожен внесок, тому що навіть малесенька сума, яку ми перераховуємо протягом місяця, підтримує наших військових на передовій”, — розповідає Світлана Пилип’юк.

Вперше перерахували одноденний заробіток у фонд “Save Ukraine Now” і працівники одного з адвокатських об’єднань міста. Зі слів представника компанії Володимира Костюка, у них працюють 10 людей і всі вони долучилися до ініціативи.

За словами представниці координаційного центру “Save Ukraine Now” Ярини Мельник, щомісячно свій одноденний заробіток перераховують майже три тисячі працівників різних компаній. Ці гроші становлять понад 80% доходів фонду. З її слів, загалом з лютого 2022 до кінця квітня 2023 року координаційний центр “Save Ukraine Now” закупив для військових обладнання, транспортні засоби та медикаменти на майже 2,5 млн доларів.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...