Мед Атлант

На Франківщині підтопленими залишаються ще 340 господарств. ФОТО

Рятувальники продовжують ліквідовувати наслідки негоди на Прикарпатті.

Так, станом на 14:00 залишаються підтопленими 9 житлових будинків, 340 дворогосподарств, 127 підвальних приміщень, підмито 3,11 км місцевих доріг, пошкоджено транспортне сполучення до 6 населених пунктів, частково відсутнє транспортне сполучення до двох населених пунктів.

Відкачано 700 м куб. води з 7 підвальних приміщень житлових будинків та 7 дворогосподарств, розрізано та прибрано 19 повалених дерев.

Надано допомогу населенню по переправленню 14 осіб через підтоплену ділянку місцевої автодороги водою з річки Ворона.

Підрозділами ГУ ДСНС в області спільно з працівниками МПК, МПО сьогодні здійснено 17 виїздів для надання допомоги населенню по ліквідації наслідків негоди, а також доставлено продукти жінці, яка відмовилася від евакуації з підтопленого будинку у селі Нижній Вербіж Коломийського району.

Від ДСНС до ліквідації наслідків підтоплень та допомоги населенню залучено: 75 осіб та 21 од. техніки.

В постраждалих районах працюють групи з-поміж представників органів місцевого самоврядування для визначення обсягів негативних наслідків негоди.

Опади зі вчорашнього дня припинились, вода здебільшого самостійно сходить з підтоплених територій. Ситуація перебуває на постійному контролі органів влади та ГУ ДСНС в області.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...