Мед Атлант

Івано-Франківщина готова до опалювального сезону на 65% — Онищук

Про це під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президенту повідомила голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук, передає кореспондентка Суспільного з місця події.

“Сьогодні Прикарпаття готове до осінньо-зимового періоду на 65% згідно зі всіма графіками підготовки. Попри стандартні заходи, які щороку здійснюємо, ми забезпечуємо резервним автономним живленням критичні об’єкти інфраструктури. Хочу запевнити, що всі наші заклади — лікарні, важливі соціальні об’єкти — забезпечені повністю генераторами для того, щоб ми могли працювати безперебійно”, — сказала Онищук.

Вплив ракетних обстрілів РФ на виробництво електроенергії

За словами голови ОВА, Росія здійснила сім ракетних атак на важливий енергетичний об’єкт в Івано-Франківській області.

“Якщо аналізувати довоєнний період, то генерація об’єкта забезпечила споживання 1 050 МВт у зимовий період та можливий експорт електроенергії в 550-600 МВт. Наслідки руйнувань значно зменшили обсяг виробництва електроенергії — з 1600 до 704 МВт”, — пояснила Світлана Онищук.

Вона додала: після проведення реконструкцій енергетичного об’єкта обсяг виробництва збільшився до 950 МВт. Утім вартість повноцінного відновлення складає приблизно 1,5 млрд грн.

Голова Івано-Франківської ОВА також зазначила, що роботи з укріплення об’єктів критичної інфраструктури та газотранспортної системи проводила служба відновлення та розвитку інфраструктури в області. На це використали понад 88 млн грн.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...