Мед Атлант

Студентка з Івано-Франківська пройшла кастинг конкурсу «Голос країни – 13»

Відбувся ефір телевізійного талант-шоу «Голос країни – 13», учасницею якого стала студентка Університету Короля Данила, донька священника з Франківщини Вероніка Мартинюк.

«Перед виступом були хвилювання, але з нами на проєкті весь час працювала неймовірна команда, яка підтримувала, заспокоювала, та запевняла що «ми – найкращі»! Насправді на кастинг я їхала з іншими піснями, але саме «Роди, Боже, жито» мені запропонували продюсери, і я зрозуміла, що це саме та пісня, яка є особливою для мене і для багатьох людей! В мене немає улюбленої пісні, улюбленого виконавця, але я більше схиляюся до фольклору з нотками сучасності. Своїм співом мені хотілося донести людям віру в майбутнє, віру в завтрашній день. Адже без віри і без Бога ми нічого не варті. Я пообіцяла собі не думати про те, чи до мене хтось повернеться, а просто насолодитися моментом, самою піснею, грою музикантів та прожити той момент на сцені! Єдина складність, яка була, це справитися із своїми емоціями», – розповіла Вероніка Мартинюк одразу після ефіру.

До талановитої виконавиці повернулися Іван Клименко та Артем Пивоваров. Дівчина обрала своїм зірковим тренером Артема Пивоварова.

«Я просто не усвідомлювала до кінця, що моя мрія стає реальністю. Враження від кастингу не передати словами, всі учасники неймовірно талановиті, різні. Неможливо когось порівняти, адже кожен є особливим. Відчуваю неймовірну підтримку від своїх викладачів, від студентів та від всього Університету Короля Данила. Це навчальний заклад, викладачі якого тільки «за», щоб їхні студенти брали участь в різних конкурсах та отримували певне «визнання». Це дуже тішить. Плани на майбутнє у мене є, але все буду реалізовувати поступово. Спробую написати щось своє/авторське, записую кавери на пісні відомих українських і не тільки виконавців, вивчаємо фольклор та робимо аранжування народних пісень з хором. Але все хочеться робити поступово, розвиватися і насолоджуватися цим часом», – каже Вероніка.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...