Мед Атлант

У Франківську відкрили анотаційну дошку полеглому франківцю. ФОТО

У межах програми «Івано-Франківськ – місто Героїв» у громаді встановили анотаційну дошку загиблому франківцю Павлу Підлужному. 47-річний боєць 102-го батальйону територіальної оборони загинув 7 травня 2023 року на Донеччині.

 Пам’ятний знак Герою відкрили на стіні Центру патріотичного виховання імені Степана Бандери. Саме це місце, за словами дружини загиблого, є особливим у їх спільному житті.
«Це місце дійсно пам’ятне для нас, справа в тому, що ми тут познайомилися, що ми тут недалеко проживали, ми дуже часто тут ходили, їздили, він працював тут недалеко, і це місце дійсно пам’ятне місце для нас. Я мріяла і хотіла, щоби на цьому місці був він, ми будемо до нього приходити і думати, що він живий», – розповідає дружина загиблого Героя Павла Підлужного Оксана Підлужна.
Мав честь вручити дружині полеглого Героя відзнаку “За честь і звитягу”
Останні 15 років Павло Підлужний разом із сім’єю жив у Польщі. Він був професійним столяром, дружина також мала непогану роботу, а донька на той час вже була студенткою Варшавського університету. Однак після 24-го лютого 2022-го року для сім’ї Підлужних все змінилося. Щоби Україна вистояла, вони вирішили повернутися і допомогти. Павло Підлужний одразу ж пішов добровольцем у ЗСУ.
«Він був людиною справедливою, чесною, можна сказати, що його виховала в дитинстві і вулиця, яка теж зробила його людиною з витримкою, справедливою. Він поступав по чесності. І, відповідно, за покликом свого серця, прийняв рішення, бо вважав, що йому потрібно бути тут, в ці складні часи. Він повернувся з Польщі, щоби захищати Україну і став добровольцем в лавах Збройних сил України», – каже донька загиблого Павла Підлужного Мар’яна Підлужна.
Водій розвідувального взводу Павло Підлужний загинув 7 травня 2023 року. На честь полеглого захисника з позивним «Апостол» громада відкрила анотаційну дошку.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...