Прикарпатські рятувальники стали переможцями Кубка України зі спортивного гірського туризму

Прикарпатські гірські рятувальники посіли І та III місця на Кубку України з спортивного гірського туризму.

У період 7 по 10 грудня на скеледромі «БУХТА» в місті Львів відбувся Кубок України з спортивного гірського туризму, участь у якому взяли команди із 14 регіонів України.

“За результатами змагань на дистанції 4 класу “Рятувальні технічні прийоми” заступник начальника гірської пошуково-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Держслужби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області Роман Братчук разом із волонтеркою Дариною Риженко посіли перше місце. На цій же дистанції рятувальники гірського пошуково-рятувального відділення села Явірник Василь Дутчак та Денис Бойчук посіли третє місце”, — йдеться у дописі.

Окрім цього, Романові Братчуку присвоїли звання “Майстер спорту України” зі спортивного туризму.