Мед Атлант

Студенти Івано-Франківська здобули першість на Всеукраїнському інтелектуальному змаганні

Нещодавно на базі Одеського національного економічного університету відбулося Всеукраїнське інтелектуальне змагання серед студентів, що навчаються за спеціальністю «Менеджмент». Учасники подавали й опрацьовували наукові статті та доповіді з презентацією наукових результатів. 

Студент першого курсу Університету Короля Данила Андрій Тихонюк отримав диплом першого ступеня, а студентка другого курсу Фахового коледжу УКД Марія Калин – диплом другого ступеня. За наукові досягнення та популяризацію університету за його межами студентам надано знижку на навчання в розмірі 25%. 

До слова, мета такого конкурсу – виявлення творчих здібностей та реалізація вмінь і навичок із дисциплін професійно-практичної підготовки фахівця з менеджменту. 

«Управління людськими ресурсами, розвиток підприємницва, сучасні інформаційні технології – цими та іншими темами повинен володіти кожен успішний та професійний менеджер. Відповідна підготовка та написання наукових статей є важливими у формуванні фахових компетентностей. Університет Короля Данила завше підтримує талановитих та амбітних студентів. Саме тому студентам-учасникам за здобуття наукових висот наш заклад вищої освіти надає 25%-знижку на навчання», – розповідає наукова керівниця, проєктна менеджерка напряму Наталія Гавадзин.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...