Прикарпатців попереджають зміну гідрологічної ситуації
30 Травня, 12:10
Поділитись статтею
Гідромеорологи Івано-Франківщини попереджають про підняття рівня води у річках.
У зв´язку з очiкуваними опадами ввечерi 30 та протягом доби 31 травня на рiчках області очiкується підвищення рiвнiв води на 0,2 – 0,8 м над поточними рiвнями (без негативних наслiдкiв). В мiсцях проходження сильних злив очiкується формування значного мiсцевого та схилового стоку
Поділитись статтею