Мед Атлант

Легалізував понад 9 млн грн та ухилився від сплати податків: на Прикарпатті судитимуть директора ТОВ

На Прикарпатті судитимуть директора ТОВ, який легалізував понад 9 млн грн та ухилився від сплати податків. 

Про це повідомила обласна прокуратура.

Слідство з’ясувало, що директор ТОВ, яке займається діяльністю у сфері оптової торгівлі, ухилився від сплати податків на понад 4 млн грн. Упродовж 2019 – 2022 років він оформляв безтоварні господарські операції нібито з продажу алкогольної продукції та легалізував від таких фіктивних операцій понад 9 мільйонів гривень.

Також обвинувачений займався придбанням і продажем незаконно виготовлених алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку у значних обсягах.

Під час обшуків слідчі виявили та вилучити на складах ТОВ понад 150 тисяч пляшок алкогольних напоїв різних торгових марок з підробленими марками акцизного податку, на які накладено арешт з метою подальшої конфіскації та знищення.

Прокурори Івано-Франківської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно керівника одного з підприємств за придбання і продаж незаконно виготовлених алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку, а також ухилення від сплати податків та службове підроблення (передбачених ч. 1 ст. 199, ч. 1 ст. 204, ч. 2 ст. 209, ч. 1 ст. 212 та ч. 1 ст. 366 КК України).

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...