Мед Атлант

Отримати військово-обліковий документ з QR-кодом можна в усіх ЦНАПах України

Українці після уточнення облікових даних у ЦНАПі зможуть отримати військово-обліковий документ із QR-кодом — за ним перевірятимуть дійсність документа.

Безоплатно, без черг та відвідування територіальних центрів комплектування. Документ сформується, якщо в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів є вся необхідна інформація про заявника.
Як це працює
Військовозобовʼязаний українець чи українка приходить до ЦНАПу
– надає актуальні дані про себе та підтверджує їх
– адміністратор вносить дані в електронну систему
– інформація автоматично підтягується в Оберіг
– заявник отримує військово-обліковий документ із QR-кодом
За бажанням адміністратор надішле PDF-файл сформованого військово-облікового документа на електронну пошту або одразу роздрукує його. Він має таку ж юридичну силу, як і документ в електронній формі, тож вибирайте для себе, який варіант зручніший.
Якщо раніше отримували витяг із печаткою та підписом про уточнення даних, зможете повторно звернутися до ЦНАПу та отримати новий із QR-кодом. Документ дійсний 1 рік з моменту формування.
Уточнення військово-облікових даних та отримання документа з QR-кодом у ЦНАПі в середньому триває до 15 хвилин. Тож економте свій час та виконуйте норму закону за лічені хвилини. Знаходьте найближчий ЦНАП на мапі — https://curly.click/r/b14b

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...