Мед Атлант

У Рогатинській громаді відкрили першу поліцейську станцію

Осередок безпеки, першу поліцейську станцію, відкрили у Рогатинській громаді. Вона розташована у селі Верхня Липиця, яка обслуговуватиме 15 населених пунктів, де проживає близько 6,5 тисяч людей.

На посаду поліцейського офіцера громади призначений капітан поліції Олег Щепанчук. До цього він 12 років пропрацював тут дільничним офіцером, тож добре знає мешканців, проблеми громади та місцевість. Розповіли у поліції області.

Сьогодні відкрили та ознайомились з роботою станції начальник поліції області Сергій Безпалько, його заступник Остап Білейчук, керівництво місцевої поліції, представники місцевого самоврядування та мер Рогатина. До заходів долучились духовенство та місцеві мешканці, – йдеться на сторінці поліції.

Станція розташована в приміщенні адмінбудівлі Верхньолипицького старостинського округу. За сприяння громади для комфортної та ефективної роботи з громадянами, офіцера поліції забезпечили усім необхідним для служби: облаштували службовий кабінет меблями та оргтехнікою. Для оперативного реагування на виклики офіцер громади має у своєму розпорядженні службовий автомобіль.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...