Мед Атлант

З Прикарпаття депортують узбека: яка причина

Управління міграційної служби в Івано-Франківській області ухвалило рішення про примусове видворення з України 38-річного громадянина Узбекистану. Рішення обґрунтовано положеннями статті 30 Закону України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства”, а також з урахуванням позиції правоохоронних органів.

Повідомили у Міграційній службі області.

Чоловік свого часу в’їхав в Україну і оформив шлюб з українкою. Маючи посвідку на тимчасове проживання в країні, чоловік вчинив низку кримінальних правопорушень насильницького і майнового характеру – грабежі, розбійний напад, кваліфіковані крадіжки. За вироком суду кримінальник на 9 років був позбавлений волі.

Поведінка іноземця в умовах ув’язнення була далекою від належної. Щойно у засудженого закінчився термін покарання, правоохоронні органи мали вагомі підстави припускати, що подальше перебування цього іноземця на території України може суперечити інтересам забезпечення національної безпеки і охорони публічного порядку, – йдеться в повідомленні.

Працівники міграційної служби спільно з поліцією вже зараз здійснюють відповідні заходи, щоб видворити злочинця. Поки його особу ідентифіковують, чоловік буде знаходитись у пункті тимчасового перебування іноземців.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...