Франківський гурт KARNA презентував новий кліп. ВІДЕО

“Неформали, екстремали, унікали! Спортсмени, супермени та супердівки! Чорти лисі й волохаті, і вся братва Прикарпаття! Цей гімн на вашу честь!” так підписали свою нову відеороботу самі музиканти.

Як розповів «Нотаткам» фронтмен «Карни» Олексій Шманьов, головною ідеєю даної роботи було зробити качову пісню і кліп, щоб усі охочі змогли, хай навіть через екрани моніторів, відчути, що ж воно таке, той дивовижний гуцулметал. «Під час зйомок «Party на Прикарпатті» цікавого та кумедного було хоч відбавляй! Наприклад, коли знімали сцени з тваринками, мавпа абсолютно не хотіла скалитися, як її тільки не дражнили, і в результаті просто чухала свої чолові принади. Або ж той момент, де я під дощем падаю – це ж я реально грохнувся, бо було слизько! Причому падав на одному і тому самому місці десь рази з 4! Ще був епізод, коли ми мали підірвати макет гітарної голови: напхали піротехніки, режисер каже: «Взриваємо, тільки по команді»! Влад став, приготувався (Влад Ярун, гітарист гурту Karna, – прим.), камера ще не працювала, і тут БАБАХ! Йой, добре, що ми мали кілька зарядів. Весь цей творчий гармидер знімали круті чуваки – оператор Сергій Бандерас та режисер Віктор Скратовський. Перед Віктором, до речі, хочу вибачитись за ті штани, які він мені давав зі словами «тільки обережно з ними», бо у першому ж кадрі, під час падіння на коліна, я їх протер до дірок», – поділився з закадровими моментами зйомок Олексій.

Він також розповів, що у найближчих планах гурту значиться активна робота над новою повноформатною платівкою, адже видати її музиканти планують саме цьогоріч, приурочивши до 20-річчя музичної діяльності команди.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...