“Сидять в СІЗО за те, що хотіли зробити для держави”, – нардеп Соловей в захист керівництва “Львівського бронетанкового заводу”

Вчора, 15 липня, в столичному суді обрали міру запобіжного заходу для керівника “Львівського бронетанкового заводу” Романа Тимківа, його заступника і ще кількох посадових осіб. Судили керівництво за начебто злочинну схему розкрадання бюджетних коштів, яку викрили детективи НАБУ.

В результаті для Тимківа було визначено запобіжний захід у вигляді 60 днів у СІЗО, як альтернативу посадовець може внести 2 млн грн застави. Під час судового засідання на поруки керівника заводу зголосилося взяти 4 нардепи, один з них – франківець Юрій Соловей, в якого Тимків працює помічником.

Соловей активно захищає керівництво заводу і називає затримання посадовців помилкою. З цього приводу нардеп висловився у своєму фейсбук:

“25 грудня 2015 року, кінець бюджетного року, АТО! Хто працює в бюджетній сфері мене зрозуміє. В Міноборони, як і в інших бюджетних установ, з’являється вільний залишок.
Є два варіанти – відправити назад в бюджет 1 січня чи використати для армії. Приймають рішення – вирішують закупити двигуни (це не сємочки і не кока-кола на ринку), щоб встановити в подальшому на танки Т-72, щоб не пропали гроші. За 2 дні (!!!) знаходять двигуни, проводять закупівлю, гроші, які б пропали конвертовуються в 40 двигунів, переважна частина з яких до цього часу не на танках, а арештовані в рамках кримінального провадження, яке тягнеться з минулого року. Двигуни, які були законсервовані, оскільки 27 років не виробляються, єдиним виробником були заводи в Челябинську та Нижньому Тагілі, двигуни, які пройшли всі випробування, які підтвердили, що вони відповідають параметрам нових двигунів. Двигуни, частина з яких вже встановлені на танках, які знаходяться в АТО.

В результаті – 5 чоловік в СІЗО (в тому числі керівництво Центрального-бронетанкового управління Міноборони, а також керіництво Львівського бронетанкового) за те, що хотіли зробити для Держави. До речі, це той самий Львівський бронетанковий, керівництво якого за останні 2 роки забезпечило поставки для армії нових зразків сучасного озброєння, якими гордиться Україна – “ДОЗОР-Б”, БРЕМ “ЛЕВ”, а сьогодні злочинці.

А НАБУ – герої, які викрили злочинну схему нібито поставки нових двигунів (27 років не випускаються), нібито підмінивши старими, хоча експертиза підтвердила, що 39 двигунів відповідають параметрам нових двигунів.

Насправді, це – ніякі не герої. Це – прості, дешеві та ще й неосвідчені популісти. Як народний депутат, прекрасно розуміючи значимість кожного слова, особливо в сторону НАБУ в цьому пості – я це стверджую, знаючи, що до будь-якого народного депутата довіри в суспільстві сьогодні ноль. Популісти, які для того, щоб донести суспільству, що тільки вони в цій державі є тими, хто бореться за справедливість та аргументувати свої зарплати в 200 тисяч гривень готові переступати через долі людей та інтереси держави. Але навіть якщо не буде жодної людини, яка мене підтримає – я все рівно переконаний, що я на правильному шляху.

P.s. Здорове суспільство почнеться тільки тоді, коли про винуватість людини можна буде говорити виключно після рішення суду, а не після прес-конференцій НАБУ, супроводжених гнівними постами псевдо борців-антикорупціонерів, які такими є в першу чергу”.

Читайте також: Посадовець Управління Держпраці Прикарпаття може сісти на два роки за отримання хабара

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...