В Івано-Франківську обговорили проблему реабілітації бійців АТО

Сьогодні, 9 листопада, в облдержадміністрації відбулася нарада за участю голови облдержадміністрації Олега Гончарука з питань роботи центрів допомоги учасникам АТО. Окрім іншого, волонтери з чиновниками обговорили проблеми, які потребують нагального вирішення, одне з них —  реабілітація ветеранів АТО.

Питання психологічної реабілітації військових, які пройшли війну, залишається актуальним навіть через три роки з початку війни. За словами координатора проекту «Побратими» Андрія Фармуги в деяких районах люди байдуже відносяться до цього:

З 14 районів нашої області, лише в шести було проведено необхідні заходи. Тим більше, що було протокольне доручення. Хтось каже, що їм не вистачає 5- 10 тисяч гривень для цього, але щоб стіл накрити чиновникам завжди знаходять. Ці люди завтра будуть підходити до Вас з якимись питаннями, а Ви будете казати, що вони (ред. —  бійці АТО) неадекватні. Але давайте подивимося на другу сторону медалі, що Ви зробили для того, щоб цього не було?, — звернувся волонтер до представників районних державних адміністрацій.

У свою чергу голова облдержадміністрації порекомендував змінити цю ситуацію в найкоротший термін:

Щоб наступного тижня я психіатрів в райони не відправляв. Ми будемо говорити по-іншому…Не знайти в районі 5 тисяч гривень. Це просто сором

Також під час наради стало відомо, що від сьогодні Центр допомоги учасникам АТО очолюватиме ветеран антитерористичної операції Андрій Демиденко.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...