В Івано-Франківську відзначили кращих спортсменів

Сьогодні, 27 грудня, в Івано-Франківську відбулося засідання колегії управління спорту облдержадміністрації. Передусім, голова ОДА Олег Гончарук нагородив кращих спортсменів області за підсумками 2017 року.

Мені приємно, що ми маємо можливість спільно з депутатами відзначити найкращих спортсменів та їхніх тренерів грошовими нагородами. Я всім бажаю, щоб у 2018 році ви були здорові, без травм та, щоб ваші наставники мали можливість втілювати всі свої плани. Миру, злагоди та добра, — побажав Олег Гончарук.

Очільник обласної адміністрації повідомив, що на 2018 рік вже розроблено план для ефективнішої підготовки спортсменів до змагань. Також він пообіцяв виділити кошти на підтримку спорту, повідомляють Франківчани.

Окрім цього на засіданні вручили відзнаку заслуженого тренера України Аїді Якушенко.

Хочу побажати нашим спортсменам, щоб у наступному році було без травм. Дуже хотів би з акцентувати увагу до закону України про допінг, де буде 5 поправок та кримінальна відповідальнсть, зніматимуться звання з тренерів та спортсменів. Ми з понад 200 країн на 4 місці, це великий ризик, — сказав Роман Вірастюк.

Чиновники нагородили грамотами й інших визначних тренерів Прикарпаття. А призери спортивних чемпіонатів Європи отримали  грошові сертифікати на суму 3, 5, 7, 10 та 15 тисяч гривень.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...