У Франківську сину бійця АТО потрібна допомога – дитина захворіла. ФОТО

Син ветерана АТО з Франківська Андрія Фармуги захворів і потребує допомоги небайдужих. Хлопчику необхідні кошти на лікування.

9-річний хлопчик перебуває на лікуванні у відділенні онкогематології Івано-Франківської ОДКЛ.

Фото зі сторінки Андрія Фармуги у фейсбук

Небайдужі організували у мережі фейсбук благодійний аукціон на допомогу  дитині.Він розпочинається сьогодні і триватиме до 4 липня.

В Андрія Фармуги страшна біда – захворів син. Андрій потребує грошей на лікування дитини. Тут небайдужі люди зробили благодійний аукціон. Поки ви скролите стрічку – зайдіть туди і спробуйте допомогти.

Я не говорю, щоб скидати якісь скажені кошти, але рекомендую відмовитись від кількох “лате” і попити кави дома, чи на вихідних випити менше на одне пиво. Ці кошти можете надіслати Андрію на картку, – йдеться у повідомленні франківського активіста Михайла Джоголи.

Номер картки:  5168 7573 6708 7915  Андрій Фармуга

Фото зі сторінки Андрія Фармуги у фейсбук

Нагадаємо, 18 червня хлопчику здавали кров, адже йому терміново шукали донорів крові.

Додамо,  що бійці активізувалися, аби допомогти  сину побратима. Військовий психолог і ветеран АТО Андрій Козінчук, який допомагає українським військовим адаптуватися до цивільного життя після війни, закликав підтримати сім`ю  Фармуги. Також анонсував психолог про благодійний аукціон.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...