У селі Вістова блокують дорогу Стрий-Івано-Франківськ. ВІДЕО

Сьогодні з 11.00 мешканці села Завій Калуського району перекрили у селі Вістова дорогу державного значення Н-10 Стрий-Івано-Франківськ.

Вимога — повернути громаді села дорогу, яка з’єднує центральну сільську з військовою бетонкою і є єдиним доступом села до лісу, інформують “Вікна”.

Дорога, позначена на усіх мапах, починаючи ще з австрійських, була незаконно приватизована підприємством “Калушліспромгосп” ще в 2002 році, проте ні суд, ні прокуратура не не можуть стати на бік громади, йдеться в дописі організатора акції.

Якийсь час власники дороги доступ до лісу не обмежували, тому люди мовчали. З плином часу пилорамщики, “вбравшись в пір’я”, не тільки відмовились від усіх своїх зобов’язань щодо благоустрою села, але й перегородили дорогу, дорогу яка була громадською і в австрійські і в польські часи, дорогу на яку не зазіхнули навіть комуністи, – пише в соцмережі Віктор Пазухін.

Багато років село Завій шукало правди у судах. Отримав судимість тодішній голова сільради Михайло Кокорудз, адже в законі чітко вказано, що дороги приватизації не підлягають. Тож, у людей немає іншого виходу, крім радикальних дій, або змиритись і долати щоразу відстань у 24 кілометри, переконані організатори акції.

Ініціатори блокування обіцяють пропускати безперешкодно рейсові автобуси, швидку допомогу та пожежників. Блокування триватиме до 14.00.

Чергове перекриття дороги

Перекриття дороги державного значення Н-10 Стрий-Івано-Франківськ, що у селі Вістова, Калуського району. Учасники протесту – жителі Завою проти перекриття приватним підприємством дороги, яка веде до лісу.

Опубліковано UA: Карпати Вівторок, 17 липня 2018 р.

Також сьогодні в Довгому Войнилові заблокували дорогу Калуш — Миколаїв. Водії хочуть “прориватися”.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...