В Івано-Франківської області забрали 48 мільйонів на ремонт доріг

У середу на засіданні Кабінет міністрів України затвердив розподіл коштів на реконструкцію та будування доріг державного значення. Вінницька область отримала додатково майже 278 мільйонів гривень. В той же час, як в Івано-Франківської області відібрали 48 мільйонів.

Прес-служба Міністерства інфраструктури повідомила, що перерозподіл коштів буде здійснюватися з об’єктів на яких, по результатах проведених тендерних процедур, виникла економія коштів, повідомляє LB.UA. Окрім того, з програми виключені об’єкти, які не забезпечені проектною документацією і не готові до реалізації. Гроші, які залишилися, перекинуть на інші об’єкти, які потребують додаткового фінансування.
Згідно з бюджетною програмою “Розвиток мережі та утримання автомобільних шляхів загального користування державного значення” передбачено скорочення витрат на 308 мільйонів гривень у Волинській, Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Миколаївській та Чернівецькій областях.
Водночас на 255 мільйонів збільшили витрати та Вінницьку, Кіровоградську, Дніпропетровську, Одеську, Полтавську, Хмельницьку та Черкаську області.

В цілому завдяки проекту Вінницька область отримала додатково майже 278 мільйонів гривень, Черкаська – 125, Кіровоградська – 53, Полтавська – 50, Дніпровська – 26 та Хмельницька – 25.

Натомість в Одеської області забрали 168 мільйонів, в Київської – 162, в Миколаївської – 99, в Чернівецької – 68, в Житомирської – 61, в Івано-Франківської – 48 та у Волинської 4.

Читайте також: Дорога на Ясень: у мережі з’явилось фото “розбитої” дороги

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...