Про транспортну картку на практиці: видача та розрахунок. ІНСТРУКЦІЯ

Вже у березні розпочинається етап впровадження транспортної картки. Це видача пільгової тим, хто оформив її ще раніше, видача учнівської і продаж загальної. Для повного переходу на електронний квиток орієнтовно виділяють 3-4 місяці.

Паралельно можна буде розраховуватися також банківською карткою, а також готівкою. У цей час вартість проїзду в комунальному транспорті поки залишиться на рівні 4 гривень. Але вже з літа розрахунок «живими» грошима здорожчає до 6 гривень.

Отже, ключове, що варто запам’ятати зараз про процес оформлення та отримання карток. Якщо ви вже подали документи на оформлення картки, то зараз вам треба просто дочекатися смс-повідомлення про час видачі та місце (яке ви обрали самі при подачі документів). Тоді треба прийти у вказаний час в обраний вами пункт з паспортом та отримати її.

УВАГА! Картки видаватимуться в алфавітному порядку. Тому обов’язково дочекайтеся смс-інформування про її готовність. І лише після цього вирушайте до пункту видачі.

Якщо ж ви ще не подавали документи на її отримання, але належите до пільгової категорії, тоді телефонуйте 1580 зі стаціонарного та 0500101580; 0670101580 – з мобільного і запишіться на оформлення картки. Диспетчер запропонує вам обрати дату та місце оформлення картки з переліку можливих адрес. До прикладу, це будуть 9 пунктів у місті Івано-Франківськ. Жителі сіл, що увійшли до складу Франківської ОТГ матимуть змогу оформити картку у своєму населеному пункті (у територіальних відділеннях ЦНАПу, або ж у приміщенні сільської ради).  У визначений день потрібно прийти за обраною адресою та мати з собою паспорт, пільгове посвідчення та ідентифікаційний код.

Тепер, про загальну картку:

Її зможуть придбати усі бажаючі вже у березні. Купити її за 30 грн можна буде у водіїв комунального транспорту, контролерів та у пунктах продажу: кіосках преси та «Галичина табак». Потім її можна поповнити на певну суму.

Способи поповнення:

А тепер про розрахунок

Отже, при вході у транспортний засіб треба прикласти транспортну картку до валідатора. Вони вже встановлені у кожному автобусі та тролейбусі. Тоді з рахунку знімається 4 гривні. Обов’язково валідувати картку треба і пільговикам, і учням. Важливий момент! Розрахунок карткою дозволяє економити при пересадці. Мається на увазі, що надається можливість впродовж 30 хвилин пересісти в інший транспортний засіб, але заплатити лише за одну поїздку.

На практиці:

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...