Воїни АТО відмовились від скандальної землі в мікрорайоні Пасічна

Воїни АТО повідомили кореспондентам МІСТА, що відмовляються від земельної ділянки на вулиці Глібова, через яку розгорівся скандал з місцевою жителькою.

Голова Міської асоціації учасників АТО Василь Андріїв розповів, що земельна ділянка на час звернення і на сьогоднішній день юридично є у власності громади Івано-Франківська. Це підтверджує публічна Кадастрова карта та відділ земельних відносин міськради. Пізніше стало відомо, що ділянку обробляє сім’я, яка проживає поряд .

Асоціація учасників АТО виїхала на місце і поспілкувалась із цією сім’єю. Спільно вони  дійшли компромісного рішення і дали обіцянку посприяти у житлових питаннях які забажала сім’я п.Когуч взамін за цей участок.

“Гарантом мав виступити міський голова. Ми узгодили зустріч, про що наступного дня було повідомлено п.Ганну, але в процес перемовин втрутився “син”, який заявив, що земля коштує 400 тисяч доларів і в нього є покупці. Також він, начебто, має гарантію влади міста, щодо приватизації цієї землі. На що ми відповіли сім’ї, що не можливо продавати те, що їм не належить по Закону. Наступного дня ми побачили прес-конференцію пані Ганни “Оксани” , де вони заявила, що жодних перемовин і домовленостей ми не досягли і взагалі збрехали про досягнутий компроміс. А наше з нею спільне фото, яке зробила її дочка – це якась вигадка,  що вона взагалі не говорила стосовно можливості співпраці з нами і не було розмови про забезпечення її сім’ ї житловими площами“, – говорить Василь Андріїв.

Бійці АТО не звинувачують пані Ганну і повідомляють, що не будуть її осуджувати за зміну думок, проте вбачають певний комерційний інтерес пана Юрія, який представився її сином. За інформацією воїнів, він є колишнім працівником міліції і належить до бізнесового кола.

“Диригентам цього штучного конфлікту просимо мати хоч каплю совісті і не обливати брудом учасників АТО заради банальної наживи. Отже, на зборах Асоціації ми вирішили не приймати участь в даному фарсі, не спілкуватись із людьми, які переслідують подвійні стандарти, і ,як результат, відмовитись від можливості отримати від влади цю земельну ділянку. Натомість запропонуємо  на сесії міської ради звести там сквер чи капличку для громади мікрорайону Пасічна. Вважаємо, що справедливість, честь і гідність є найвищі критерії оцінки будь-якої людини. Реалізовуючи проект “Житло воїнам АТО” , в якому за півроку 31 сім’я інвалідів АТО, малозабезпечених та багатодітних отримала власну домівку, ми не думали, що власне збагачення, підлість, обман стане перешкодою для продовження нашої соціальної програми. Ми зробили висновки, тому не зупиняємось і рухаємось далі”, – зазначив Андріїв.

Також воїни АТО  додають, що є фрагмен розмови, де за словами п.Ганни “ми ні про що не домовлялись”.

Фрагмент розмови:

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...