Патруль TV IF: жіночі розбірки і викрадення коштів

Інтернет-видання МІСТО спільно з Управлінням патрульної поліції Івано-Франківської області, за погодженням із Департаментом патрульної поліції України, знімають програму “Патруль TV IF“. Сьогодні  публікуємо одинадцятий випуск програми.

У програмі, 26 жовтня, ми вам покажемо випадки, які трапилася під час  нічного патрулювання знімальної групи МІСТО спільно з екіпажем патрульної поліції. У програмі йдеться:

На вул. Дорошенка невідомий проник в авто франківця і викрав значну суму коштів. Патрульні викликали на місце події слідчо-оперативну групу. Тривають слідчі дії.

Пізно вночі на вул. Незалежності, у центральній частині міста, три жінки влаштували конфлікт і шарпанину. Жінку-водія і двох пішоходів доставили у відділення поліції. У всіх у сторін конфлікту патрульні відібрали заяву і пояснення. Їх передано слідчим.

1 Випуск дивіться за посиланням.

2 Випуск дивіться за посиланням.

3 Випуск дивіться за посиланням.

4 Випуск дивіться за посиланням.

5 Випуск дивіться за посиланням.

6 Випуск дивіться за посиланням.

7 Випуск дивіться за посиланням.

8 Випуск дивіться за посиланням.

9 Випуск дивіться за посиланням.

10 Випуск дивіться за посиланням.

Довідково:

Ексклюзивно тільки на інтернет-виданні МІСТО ви зможете переглядати новий проект про роботу патрульної поліції в Івано-Франківську. Для цього знімальна група редакції МІСТО виходить на патрулювання разом з поліцейськими Івано-Франківська. Ми показуємо, як працюють інспектори, забезпечуючи громадський порядок і реагуючи на правопорушення.

Адже вони 24 години на добу охороняють наш спокій і безпеку. Проте далеко не всі можуть уявити, яких зусиль вимагає цілодобове патрулювання на вулицях Івано-Франківська.

Затримання, переслідування, конфлікти, складання протоколів та інші подробиці – у програмі “Патруль TV IF”.

Про програму:

Автор програми та журналіст: Лідія БОЙКО
Дизайн, зйомка та монтаж: Андрій ШКВАРЛА
Звук: студія звукозапису “Union Records UA”

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...